Helyszíni értékesítő/ Host, Hostess: Értékesítési csapatunkba keresünk lelkes, lendületes munkatársakat, akik szeretnének hosszútávra munkát vállalni és sikeresek lenni az egyik legjövedelmezőbb szektoron belül.

Köztünk a helyed, ha: talpraesett vagy, jól kommunikálsz, van érettségid, nyitott vagy a tanulásra és a folyamatos fejlődésre.

Mivel foglalkozunk?

Piacvezető Bank exkluzív partnereként – forgalmas plázákban, értékesítési pultoknál mutatjuk be a pénzintézet népszerű termékeit.

Milyen lehetőségeket kínálunk ezzel a munkával?
✅ Anyagi biztonság megteremtése
✅ Karrier lehetőség a cégcsoportnál és a pénzügyi szektorban
✅ Változatos munkakörnyezet

A bérezés piacképes – fix munkabér + kiemelt jutalék.

A munkavégzés helye Budapest.

Senior Személyi hitel Telesales specialista: Minimum 2 éves telesales tapasztalat elvárás.

KO kritérium: érettségi.

Új és ajánlott ügyfelek részére adósságrendező és szabfel hitelek értékesítése, kalkuláció készítése, előszűrés.

6 órás munkaidő esetén az elérhető jövedelem 200.000-350.000 HUF/hó